Plastové a hliníkové dvere

Plastové vchodové dvere Brügmann

Plastové dvere Brugmann

Systém profilov Brugmann je produktom nemeckej spoločnosti Salamander Industrie-Produkte GmbH, ktorá patrí medzi svetovú špičku medzi producentmi profilov k výrobe plastových okien a dverí.

Vchodové dvere sú vizitkou každého domu. Musia nielen dobre vizerať, ale poskytovať i bezpečie, ochranu pred hlukom a vplyvmi počasia. Výplňou vo dverách môže byť izolačný hladký panel, sklo, alebo špeciálny dekoračný panel, ktorých vzory sú predstavené v osobitnom katalógu

  • celoobvodné vnútorné tesnenie spolu s vonkajším tesnením pre vynikajúcu tepelnú izoláciu
  • tepelne odizolovaný prah dverí
  • zvárané rohové spoje garantujú vysokú stabilitu
  • optimálna ochrana vďaka vysokej kvalite a bezpečnostnému štandardu
  • použitie vhodného bezpečnostnému štandardu

Hliníkové dvere

Hliníkové okná

Tilt & Turn Thermal Break Aluminium Systems AL 520

AL 520 je trojkomorovým teplým systémom pre konštrukcie okien, dverí a stien. Je to unikátny systém, kombinácia moderného dizajnu s kvalitou a funkčnosťou. V profiloch je vytvorený tepelný most o šírke až 24 mm. Systém je vhodný pre prostredie s väčšími výkyvmi teplôt. Tento systém je tvorený dvomi lisovanými profilami, ktoré sú oddelené polyamidovým pásikom posilneným sklenným vláknom. Takáto konštrukcia je po lakovaní povrchu zárukou dokonalej izolácie. Súčiniteľ prenikania tepla Ur je v tomto systéme 2,0 W/m2K. Pri použití izolačného skla s U 1,1 dosahuje väčšina stien (v závislosti od rozmerov a tvaru) hodnotu U 1,7 W/m2K. Použitie je vhodné pre všetky typy: pevné, otváravé, sklopné, otváravo-sklopné, sklopno-posuvné.