Drevenné žalúzie

Drevenné žalúzie

Drevenné žalúzoe

Drevenné žalúzie sú exkluzívnym zástupcom horizontálnych žalúzií. Základným materiálom pre ich výrobu je vysoko kvalitná morená kanadská lipa. Prevedenie 25 - 50 mm.

Drevená horizontálna žalúzia 25

Drevené žalúzie ocenia všetci, ktorí uprednostňujú zariadenie v prírodnom štýle. Všetky detaily sú starostlivo spracované a oslovia aj najnáročnejšieho zákazníka. Žalúzia je vyrobená z kanadskej lipy, ktorá je upravená morením na výsledný farebný odtieň. Komponenty a ovládacie prvky sú farebne zladené s farbou lamely. Drevená žalúzia s lamelou š. 25 mm sa ovláda šnúrou a dreveným intriérovým ovládačom.

Drevená horizontálna žalúzia 50

Exkluzívna  interiérová žalúzia so šírkou lamely 50 mm. Ideálna pre moderné štýlové a elegantné priestory. Drevenú žalúziu umiestnenú v priestore je možné použiť aj ako originálny deliaci prvok. Vyťahovanie pomocou ovládacieho mechanizmušnúrka , naklápanie lamiel je zaistené šnúrkou s hruškou a ich fixácia je zaistená lankom. Možnosť ovládania šnúrka + tyčka. Lamely sú uchytené v plechovom profile, ktorý je prekrytý designovou drevennou garnižou.

Neodporúčame umiestňovať drevenné žalúzie do miestností so zvýšenou vlhkosťou - kúpeľní, kuchýň a pod.